Ексклюзиви
Вівторок, 20 травня 2008 08:18

Названо визначальний чинник нервових розладів українських дітей

Здоров"я українських дітей з кожним роком дедалі слабшає. Про це повідомила керівник відділення проблем здоров"я сім"ї Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (ІПАГ) Зореслава Шкіряк-Нижник сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

она оприлюднила результати дослідження науковців ІПАГ, які засвідчили, що медичні проблеми тісно пов"язані із соціальними. "Ми спостерігаємо зростання показників майже усіх дитячих хвороб. Надто нас турбує поглиблення невротизації серед дітей", - зазначила Шкіряк-Нижник. Зокрема, найістотнішим чинником, що спричинює нервові розлади, професор назвала несприятливу атмосферу у родині. "Здоров"я дитини напряму залежить від стосунків між батьками", - наголосила З.Шкіряк-Нижник.

У свою чергу заступник директора Інституту ПАГ, керівник відділення ендокринної гінекології професор Тетяна Татарчук, торкнувшись цієї проблеми, зауважила, що лише 20% у структурі порушень дитячого здоров"я – це суто медичні проблеми. "Інші 80% - це наслідки стосунків між батьком і матір"ю. Це є основною причиною статевих розладів у підлітків - неплідність у дівчаток та розлади у юнаків", - зазначила Татарчук, передає УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Названо визначальний чинник нервових розладів українських дітей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 4269
Голосування Чому президент Зеленський погодився на "формулу Штайнмаєра"?
  • Хоче швидких перемог для себе і не розуміє наслідків для країни
  • Робить це через тиск європейських партнерів
  • Піддався Росії
  • Це зрада і немає, чого обговорювати
  • Ще не все пропало, ситуацію можна виправити
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода