Ексклюзиви
Пʼятниця, 27 лютого 2015 14:05

Мінські переговори і інші відео з реготуном, які підірвали інтернет

Мінські переговори і інші відео з реготуном, які підірвали інтернет

У лютому в інтернеті з'явилося безліч пародій на інтерв'ю регочучого чоловіка. Їх автори залишали оригінальне відео - і звукову доріжку іспанською мовою, але накладали на них російські субтитри: завдяки їм Хуан Хойя Борха (Juan Joya Borja), більш відомий як El Risitas (так до нього звертається інтерв'юер; в перекладі виходить "Реготун"), перетворювався то у бодібілдера, то у розробника ігор або сайтів. Одне залишалося незмінним - його заразливий сміх.

Реальний переклад фрагменту українською з'явився в кінці лютого 2015-го. З'ясувалося, що Реготун насправді розповідав про свій перший робочий день в прибережному ресторані в місті Чіпіона. Чоловікові рекомендували залишити два десятки брудних сковорідок на ніч у морі, щоб пісок очистив їх, але в підсумку через приплив він втратив майже весь посуд і повернувся до кухаря з єдиною сковородою. Хохотуна відправили за сковорідками в Севілью, він пішов і не повернувся.

Втім, пародії вийшли куди смішнішими - нехай і часом зовсім неполіткоректними.

Представляємо вам кілька найкращих роликів з Хохотуном у головній ролі.

Реготун-музикант:

Реготун-бодібілдер:

Реготун-розробник сайтів:

Реготун-розробник танкового симулятора World Of Tanks:

Реготун-учасник Мінських переговорів:

Зараз ви читаєте новину «Мінські переговори і інші відео з реготуном, які підірвали інтернет». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі