Середа, 15 грудня 2010 13:01

Думки про їжу допомагають схуднути

Думки про їжу допомагають схуднути

Американські учені відкрили новий секрет ідеальної фігури.

Щоб дієти було дотримувати легко, дослідники рекомендують дівчатам більше думати про їжу.

Під час серії експериментів було доведено, що ті представниці прекрасної статі, які щодня мріяли про улюблені, але шкідливі для фігури продукти харчування, фактично зводили своє бажання щодо даної їжі до нуля.

Як зазначає керівник проведеного дослідження, професор університету Карнегі-Меллона, розташованого в Пітсбурзі, Корі Морведж, для того, аби досягти успіху важливо постійно представляти різні продукти, а не єдину картину, котра збуджує апетит.

Подібні дії, на його думку, стимулюють природні механізми нервової системи, що сприяють встановленню контролю над кількістю вживаної їжі й перешкоджають переїданню.

В рамках експерименту дві групи добровільних учасниць попросили представляти шоколадні цукерки або шматок сира, після чого дана їжа була запропонована їм в реальності. Такий сценарій повторювали протягом 30 разів.

Виявилось, що дівчата, які фантазували про сир або шоколад, дійсно, у результаті з'їдали його набагато менше, ніж ті випробовувані, які заздалегідь не думали про нього. Подібну реакцію учені називають ефектом звикання, через яке мотивація на вживання того або іншого продукту значно знижується.

Росбалт

Зараз ви читаєте новину «Думки про їжу допомагають схуднути». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1089
Голосування Скільки часу Олексій Михайличенко протримається на посаді головного тренера київського "Динамо"?
  • 1) до зими
  • 2) до літа
  • 3) два роки
  • 4) повністю відпрацює трирічний контракт
Переглянути
Погода