Середа, 03 вересня 2008 17:04

Де краще видужувати

Вважається, що робота в офісі не дуже-то корисна для здоров"я. Особливо негативно відбиваються багатогодинні пильнування перед комп"ютером на поставі, та і всій опорно-руховій системі.

Британські медики знайшли вельми цікавий спосіб боротьби з даною проблемою по методу клин клином - якщо захворіли, то не залежуйтеся удома і повертайтеся швидше на роботу.

Експерти опублікували сенсаційні результати свого дослідження. Працівники, що беруть відпустку для того, щоб підлікувати хвору спину, повинні повертатися на службу найшвидше, стверджують вони. Оскільки, вийшовши на роботу найшвидше, співробітник повинен "відчути свою корисність" і "підвищити самооцінку", що благотворно вплине на стан його здоров"я.

Поза сумнівом, стрес грає велику роль в житті людини, проте викривлення і захворювання хребта - також серйозна проблема, з якою стикається більше мільйона чоловік на рік. Причому не тільки самі хворі, але і їх сім"ї. Робота може бути причиною хвороби, але може стати і ліками від неї.

"Якоюсь мірою це може погіршити ознаки хвороби, але у нас є свідоцтва того, що швидкий вихід на роботу, зрозуміло, за умови правильної підтримки з боку працедавця, може стати ефективною складовою частиною відновної терапії", - говорять дослідники.

Згідно зі статистикою, понад 400 тисяч чоловік страждають від ревматоїдного артриту. Хвороби спини складають майже третину всіх скарг, з якими пацієнти звертаються до лікарів-терапевтів, і приводять до втрати 9,5 мільйона робочих днів на рік. Більшість практикуючих лікарів і начальників вважають, що працівник не повинен виходити на роботу, поки не видужає на 100%, повідомляє Newsland.

Зараз ви читаєте новину «Де краще видужувати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода