Ексклюзиви
Середа, 04 квітня 2007 11:56

Британські екологи: лондонці живуть гірше за чорнобильців

За даними британської Королівської комісії із забруднення навколишнього середовища через несприятливу екологію в містах Великої Британії щорічно вмирають 24 тисячі чоловік, тоді як від наслідків вибуху на АЕС в Чорнобилі в Європі в різні роки померли 16 тисяч.

Згідно з новим дослідженням екологів, вдихання повітря в містах Великобританії впливає на тривалість життя більше, ніж наслідки ядерних бомбардувань японських міст Хіросіма і Нагасакі в 1945 році і вибух на радянській атомній станції в 1986 році. Дослідники оцінили ризик померти від опромінювання як 1 до 100, тоді як в результаті дії несприятливих чинників через тривале мешкання у великих містах це число збільшується до 2,8.

Крім того, на тривалість життя впливають куріння і ожиріння. Так, завзятий курець живе на десять років менше, а людина, страждаюча від надмірної ваги, може віднімати по чотири роки свого життя з кожних десяти років. Разом з тим, життя людей, що опинилися в півтора кілометрах від епіцентра вибуху атомної бомби і отримали радіоактивне опромінювання, скоротилося в середньому на 2,6 роки, з посиланням на The Guardian і The Times повідомляє Lenta.ru.

Зараз ви читаєте новину «Британські екологи: лондонці живуть гірше за чорнобильців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3997
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути