понеділок, 22 серпня 2011 10:32

Бразилець щоп'ятниці спить у труні протягом 23 років

Бразилець щоп'ятниці спить у труні протягом 23 років

Бразилець щоп'ятниці ночує в труні в пам'ять про свого друга та робить це вже протягом 23 років.

61-річний бразилець Зеліа Феррейра Россі щоп'ятниці протягом останніх 23 років ночує в труні в пам'ять про друга.

Багато років тому чоловіки пообіцяли одне одному, що куплять труну тому, хто помре першим.

Друг Россі купив йому труну ще 1983 року, коли подумав, що той загинув в автокатастрофі, пише The Washington Post.

Після того як його друг помер, Россі знову ж стримав свою обіцянку і купив йому труну.

Але потім пішов ще далі у своїй турботі про покійного й вирішив вшанувати його пам'ять таким незвичайним способом.

Зараз ви читаєте новину «Бразилець щоп'ятниці спить у труні протягом 23 років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути