Середа, 30 квітня 2008 07:42

Уфолог Микола Безхмельніцин спілкувався з інопланетянами

Уфолог 59-річний Микола Безхмельніцин із Києва розповідає, що бачив НЛО. Через кілька днів вдалося поговорити з інопланетянами. У цьому допоміг гіпнотизер на ім"я Руслан, з яким він познайомився.

— За спеціальністю я фізик, але уфологією цікавився завжди. До зустрічі з ними знав усю теорію й навіть видав книжку по уфології, — розповідає російською Микола Безхмельніцин.

Усе сталося в червні 2004-го. Чоловіки під"їхали до площі Тараса Шевченка на столичному масиві Виноградар. Руслан загіпнотизував Миколу, а потім звелів розплющити очі.

— Бачу, як від площі Шевченка в бік Пущі-Водиці за чотири кілометри від землі висить об"єкт, схожий на літаючу тарілку. Зверху сірого кольору, а знизу коричневого, — продовжує Безхмельніцин. — Тарілка велика, майже півтора кілометри. Схожа до тих, які показують у фільмах.

Тоді не вдалося поговорити з інопланетянами. Через кілька днів Руслан знову намагався ввести Безхмельніцина в гіпноз, але не вийшло. Гіпнозу піддався його 14-річний син Володимир.

— Спочатку в нього перед очима були жовті круги. Потім він прийшов до лісу, а звідти вийшов на пагорб. З"явилося висяче коло. Син зайшов до нього. Він бачив світло й довгий коридор. Повернув ліворуч і зайшов до залу. Там стояли прибори, схожі на комп"ютери. Біля них — чотири істоти.

Безхмельніцин каже, що спілкувався з інопланетянами через сина. Коли Володя заговорив голосом, схожим на робота, то "в дружини очі мало не вилізли".

— Ми говорили з ними майже сорок хвилин. Розмовляли російською. Перше, що цікавило — скільки років існує цивілізація. Вони відповіли, за  земними підрахунками — 530 тисяч років. Їхня планета розташована від Землі за 700 світових років. Далі поцікавився, чи довго вони живуть. Відповіли, що можуть жити, скільки захочуть. Ще сказали, що нереально створити машину часу.

Руслан попередив Безхмельніцина, щоб не запитував про Бога. Бо таких запитань інопланетяни не люблять. Колись вони відповіли чоловікові, що існує божественна сутність, яка всім керує.

— Руслан казав, що вони на Землі бувають "проїздом". Але ми як люди не  цікаві їм. Навколо Землі є біологічне інформаційне поле, в якому є дані про кожну людину, — каже Безхмельніцин. — У них є діти. Народжуються вони так само, як і люди. Але грошей не мають і не їдять таку їжу, як ми. Вони харчуються енергією.

Коли Володю вивели з гіпнозу, він нічого не пам"ятав.

Віктор Лапцюк із кафедри астрономії та фізики космосу Національного університету ім. Шевченка стверджує, що під гіпнозом не можна бачити НЛО й розмовляти з ними. Мовляв, у такому стані людина бачить свої уявлення, "і все це на рівні підсвідомості".

— Дев"яносто відсотків свідків, які стверджують, що бачили НЛО, насправді бачать світло від ракет. Хоча я вірю в їхнє існування, бо про це говорять космонавти.

1947 року в американському місті Розуел, штат Нью-Мексико, розбився літаючий об"єкт, схожий на диск. Окрім обломків, спецслужби начебто знайшли п"ять тіл інопланетян. Поширилися чутки про аварію НЛО. Через кілька днів американські військові заявили, що в Розуелі знайшли уламки розвідувального зонду. Документи в спецслужбах залишилися нерозсекреченими.

Зараз ви читаєте новину «Уфолог Микола Безхмельніцин спілкувався з інопланетянами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 641
Голосування Куди плануєте поїхати після всіх карантинів?
  • До моря. У теплі краї
  • У туристичні міста Європи
  • Подорожуватиму Україною
  • Провідаю батьків / родичів
  • Працюватиму. На поїздки немає грошей
  • Мені карантин не заважав подорожувати
Переглянути