вівторок, 17 травня 2011 08:45

За спиляне дерево заплатили 20 тисяч гривень

— Ці активісти просто хочуть на нас нажитися, — каже 39-річна Ольга Прихно, директор компанії "Торговий дім Міжнародної спілки українських підприємців". — От і вигадують.

Організація орендує ділянку площею 11 соток на вул. Пирогова навпроти станції метро Університет у столиці. Зводять там каскадний житловий 6–9-поверховий дім. Навколо — будинки №2 і №6 вул. Пирогова і №37б на вул. Богдана Хмельницького. Тамтешні мешканці протестують. Запевняють, що будівельники зводять дім з порушеннями.

— Ці строітєлі закатали в бетон акацієву рощу, спиляли розкішний каштан, знесли дитсадок, фонтан. Дихати нічим, — лаються. Бетоновози не пускають на ділянку.

На їхнє прохання прокуратура Шевченківського району оскаржила дозвіл Київради на забудову.

— Ми маємо всі необхідні документи, — Ольга Прихно показує теку паперів. — 18 погоджень всіх інстанцій. На місці будмайданчика було всього вісім дерев. І всі вони стоять. Ми знесли лише один аварійний каштан і дві білі акації. За їх знищення виплатили компенсацію — від 20 до 50 тисяч гривень за дерево. Дитсаду ніколи тут не було. Стояв старий триповерховий особняк, який ми викупили у власників і знесли. Фонтан давно не працює. Його не ремонтували з 1950-х. Але ніхто його не чіпає. Навпаки, плануємо його відновити. Науково-дослідний інститут робить щомісячні обстеження стану всіх навколишніх будинків на випадок шкідливого впливу будівництва. Підземного озера під ділянкою ніколи не було. За 18 метрів залягає станція метро. Між шахтою і поверхнею озера просто не може бути.

Зараз будівельники продовжують зводити будинок. А мешканці — скаржитися у різні інстанції.

Зараз ви читаєте новину «За спиляне дерево заплатили 20 тисяч гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути