Середа, 22 грудня 2010 01:30

Володимир Полов'юк їхав у палаючому валянку

Автор: фото: Михайло Перков
  Володимир Полов’юк лежить у Хмельницькому обласному опіковому центрі.
Володимир Полов’юк лежить у Хмельницькому обласному опіковому центрі.

16 грудня до Хмельницького обласного опікового центру привезли 66-річного Володимира Полов'юка із села Великі Орлинці Красилівського району. У нього тяжкі опіки правої ноги.

— Я рано встав, треба було їхати по дєлам, — Володимир Никифорович згадує 27 листопада. — А надворі якраз морозець. Думаю, нагрію валянки, щоб тепліше було. Включив канфорки, пару минут потримав над ними. Вдягнув, сів на велосипед і вперьод. Чую, щось ногу пече. А думаю: то снігу задуває. Та й далі. А таки пече. Дивлюся, а з правого валянка валить вогонь. Розвертаюся — й додому.

Проїхав півкілометра. Стільки ж — назад.

— Удома скидаю валянка на кухні, а жінка кричить. Коли тримав над газом, він загорівся. А в мене у ногах погане кровообращєніє. То я і болю не відчував. Носок і спідні штани аж обсмалилися. Жінка намастила якоюсь олією. Так я вдома і лежав, — продовжує.

Коли обпечені тканини почали відмирати, потерпілого відвезли до Хмельницького.

— Стан пацієнта залишається середньої тяжкості, — каже опіковий хірург Оксана Хуторцова. — Важко гарантувати, що вдасться врятувати ногу. Травма запущена.

— Отак буває. І хоч би п'яний був, то не так було б обідно. А то вже років 10 не п'ю і з 15 не курю, — говорить Володимир Полов'юк.

Зараз ви читаєте новину «Володимир Полов'юк їхав у палаючому валянку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 646
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну любими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути
Погода