Пʼятниця, 20 квітня 2012 07:45

Покусана чупакаброю дівчина померла на Великдень

— Немає моєї Веронічки, — каже 22-річний Віталій Грибинюк із селища Нова Ушиця Хмельниччини. 15 квітня в обласній лікарні померла його наречена 22-річна Вероніка Сугак, з якою восени мав побратися.

1 серпня торік на Вероніку напала невідома тварина, хвора на сказ. Місцеві назвали її чупакаброю, ветеринари так і не змогли її класифікувати. Вероніка отримала вакцини від сказу.

— Врачі нас попередили, що сказ може прогресувати, — каже двоюрідна сестра Вероніки Лариса Горбатюк, 31 рік.

Хвороба проявилася 24 березня. У Вероніки піднялася температура, паралізувало руки, потім і ноги. 5 квітня вона впала в кому.

— На Паску цілий день було неспокійно, — розповідає Лариса Горбатюк. — Я прийшла з церкви і п'ять разів дзвонила в больніцю. Одна відповідь: "Стан украй тяжкий і стабільний". А потім: померла. Причина смерті — запалення головного мозку і полірадікулоневріт (захворювання центральної нервової системи. — "ГПУ"). Але я знаю, що сестра померла від сказу. Неофіціально врачі теж це кажуть. Але мені треба офіціальна відповідь, бо ж сестра контактувала з моєю дитиною.

Вероніку поховали 18 квітня. На її похорон із Румунії приїхала матір 43-річна Антоніна Сугак.

Зараз ви читаєте новину «Покусана чупакаброю дівчина померла на Великдень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 710
Голосування Куди плануєте поїхати після всіх карантинів?
  • До моря. У теплі краї
  • У туристичні міста Європи
  • Подорожуватиму Україною
  • Провідаю батьків / родичів
  • Працюватиму. На поїздки немає грошей
  • Мені карантин не заважав подорожувати
Переглянути