Четвер, 10 листопада 2011 06:45

Покоївка звинувачує сусіда у зґвалтуванні

Автор: фото: Олена Марченко
  Покоївка Ірина з міста Умань Черкаської області хоче покарати сусіда за насилля. Однак їй пропонують гроші
Покоївка Ірина з міста Умань Черкаської області хоче покарати сусіда за насилля. Однак їй пропонують гроші

27-річна Ірина ("ГПУ" відомо прізвище, однак не називаємо з етичних міркувань) із міста Умань Черкаської області звинувачує сусіда 22-річного Максима Пономаренка у зґвалтуванні. Поскаржилася до міліції, однак того не покарали.

— Я сама з Росії, — Ірина говорить суржиком. — Сирота. Вийшла тут замуж. Живу з мужом, родила двох дітей. Паспорт російський, офіціальну роботу знайти важко. Устроїлася доглядати бабушку. Коло неї й живу, домой прихожу тільки на вихідних.

5 серпня Ірина пішла на день народження до сусідки.

— Повечеряли, потанцювали, — згадує. — Мені приятно, бо цілими днями сиджу з бабушкою. Потім я спати пішла до баби. Тільки лягла, як через вікно заліз Макс. Він із жінкою живе недалеко, у них мала дитина. Начав приставать, я відказувалася. Тоді тріснув по лицю. Я потєряла сознаніє. Привів у чуство, коли вже зв'язав. Мені сказав, що він і з женою так робить — любить, щоб усе жорстко було. Ну і насілував мене, душив. Шо тільки не робив! Боялася, щоб не вбив. У мене ж синочкам 3 і 5 років.

Після зґвалтування Ірина подзвонила сусідці Людмилі. Та надала першу медичну допомогу.

— Не знаю, шо там було, я свічки не держала, — каже та. — Я оказала першу помощ, і все.

Опісля Ірина зафіксувала побої, звернулася до міліції. Максим погрожував, аби забрала заяву.

— У Максима батько бізнесмен, євроокна робить. Мені в міліції предложили 800 гривень, щоб я заяву забрала. А я не хочу, — пояснює Ірина. — Я й до цього знала Макса. Він часто хвалився, шо нема такої жінки, котрої б він не попробував, якщо схоче. Казав, що якусь там Настю насілував.

За місяць Ірина зробила аборт. Звернулася до правозахисника Ярослава Дунаєва. Той відправив офіційний запит у Черкаську обласну міліцію. Отримав відповідь: "Кримінальну справу по факту зґвалтування не було заведено... На даний момент відмовний матеріал знаходиться у прокуратурі".

Максим Пономаренко живе на вул. Богдана Хмельницького в Умані. Має дружину та 2-річного сина. Де чоловік тепер — невідомо.

— Шо я вам скажу? — говорить його дружина Олена. — Зла я на нього. Хай на розвод подає.

Зараз ви читаєте новину «Покоївка звинувачує сусіда у зґвалтуванні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі