Ексклюзиви
Середа, 12 вересня 2012 00:15

Кондуктора звільнили через зайву гривню в касі

Автор: фото з сайта http://reporter.zt.ua/
  Кондуктор Цезарія Прохніцька переконана, що її звільнили, бо вимагала виплатити заробітну плату
Кондуктор Цезарія Прохніцька переконана, що її звільнили, бо вимагала виплатити заробітну плату

Житомирського кондуктора 54-річну Цезарію Прохніцьку звільнили за те, що у її касі виявили 1,5 грн надлишку.

— Це було 28 березня, — згадує Цезарія Антонівна. — Я працювала на маршруті 15-го тролейбуса. Після зміни приїхали касири. Перерахували мою касу — все зійшлося. Потім знову — теж усе нормально. Але шукали зачіпку. Втретє перерахували — уже знайшли лишніх 1,5 гривні. За це мене звільнили по статтях "Недовіра підприємства" і "Дрібна крадіжка".

Цезарія Антонівна 10 років працювала кондуктором. Каже, що надлишки трапляються у всіх.

— Часто буває типографська опічатка. У пачці має бути тисяча білєтів, а там один лишній. От каса і не зійдеться. Мене вигнали спеціально. Бо торік у грудні все наше управління протестувало під стінами облдержадміністрації. Нам не платили більше п'яти місяців. Обіцяли 20 грудня все виплатити. Не зробили того, і 21 числа ми всі дружно не вийшли на роботу. Я була активістом. До Нового року нам віддали все, але на мене в управлінні зуб мали. Три місяці пасли: чи не продаю "метеликів" (закомпостованих талонів. — "ГПУ"), чи завжди даю пасажирам білети. Свого добилися.

Цезарія Прохніцька живе з чоловіком, двома синами і невісткою. Півроку не працює, вимагає поновити її на роботі. Засідання суду відкладають. 11 вересня мало відбутися чергове.

— Цезарію Антонівну звільнили, бо керівництву не сподобалося, що вона активно протестувала, — каже 56-річний Сергій Невмержицький, голова профспілки міського трамвайно-тролейбусного управління. — Надлишок у касі трапляється у всіх кондукторів мало не щодня. Але досі нікого з роботи не виганяли.

Житомирським кондукторам та водіям тролейбусів і трамваїв знову затримують зарплату.

— Заборгованість — два місяці, наш штат постійно скорочують. 2009 року були 1400 чоловік, зараз — 900 з лишком, — додає Сергій Невмержицький.

Зараз ви читаєте новину «Кондуктора звільнили через зайву гривню в касі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 153
Голосування Як оцінюєте судову систему після вироку Стерненку?
  • Судової системи в Україні не існує. Є телефонне право президента
  • Вбивця і викрадач людей Степаненко отримав те, що заслужив
  • Українська судова система – це Портнов
  • Хто такий Стерненко?
  • Мені байдуже. Я виїхав з країни, або планую це зробити
Переглянути