середа, 13 березня 2019 13:14

Спортсмени-гирьовики привезли медалі із Данії
3

Ярослав Сушко (справа) і Віталій Білоус змагалися в в гирьовому спорті в Данії

Двоє спортсменів із Полтавського району посіли призові місця на змаганнях із гирьового спорту в Данії

Віталій Білоус із Розсошенців посів друге місце на першому етапі Кубка світу з гирьового спорту в данському місті Нествед. Змагання пройшли 7-8 березня. Віталій має вагу 78 кг. Водночас Ярослав Сушко із Кашубівки став чемпіоном у цьому змаганні у важкій ваговій категорії, де виступають спортсмени із вагою від 95 кг. Їхній тренер - Олег Мороз.

"Прийшла приємна звістка з м. Нествед (Данія). Віталій Білоус (с. Розсошенці) посів друге місце в категорії 78 кг, а Ярослав Сушко (с Кашубівка) став чемпіоном у важкій ваговій категорії. Полтавчани, вперед!!! Велика подяка Тренеру Олегу Морозу", - пишуть на сторінці Віталія Білоуса у Facebook.

16 березня відбудеться перший відкритий кубок Щербанівської ОТГ з кіокушин карате. Змагання пройдуть у приміщенні спорткомплексу "Розсошенці" на вул. Шкільній, 16. Початок об 11:00.

Зараз ви читаєте новину «Спортсмени-гирьовики привезли медалі із Данії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua