вівторок, 25 вересня 2012 14:25

Київ обігнав Париж за дорожнечею готелів

Москва зайняла перший рядок у рейтингу найдорожчих міст Європи за ціною на готелі. Середня ціна за готельний номер у російській столиці в серпні становила $209, йдеться в матеріалах безкоштовної онлайн-служби резервування готелів по всьому світу Hotel.info.

У порівнянні з серпня 2011 року московські ціни в готелях виросли на 8,18%.

"Після Олімпіади Москва випередила Лондон та знову стала найдорожчим містом для гостей готелів", - зазначено в дослідженні.

За підрахунками експертів, британська столиця ненабагато відстала - середня ціна за ніч в готелі тут в серпні 2012 року становила $207, що на 10,68% вище, ніж у серпні 2011 року.

На третьому місці рейтингу - Стокгольм з $188,7 за готельний номер, додається в матеріалах. Київ займає 7-е місце в топ-дестякі.

"У Києві ціни на готельні номери все ще тримаються на відносно високому рівні. При пошуку номера доведеться викласти в середньому $140, що на 7,72% більше, ніж минулого року", - йдеться в дослідженні.

 

Аналітики уточнили, що в Парижі, Амстердамі та Любляні ціни, навпаки, значно знизилися в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - на 9-11%.

У свою чергу, найвища ціна на готелі в світі зафіксована в серпні в Нью-Йорку, наголошено в доповіді. Тут, за підрахунками експертів, ціни на готельні номери піднялися до $263,8, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить зростання на 17%.

Значне зростання цін в порівнянні з серпня 2011 року відзначається також в Сінгапурі ($247), Сіднеї ($213,9), Гонконгу ($199), Буенос-Айресі ($144,5) та Стамбулі ($114).

Дещо знизилися ціни на готельні номери тільки в Ріо-де-Жанейро ($185) і Цюріху ($ 197,8).

Зараз ви читаєте новину «Київ обігнав Париж за дорожнечею готелів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути