Вівторок, 15 березня 2011 13:35

Інвестори зацікавилися аварійними "хрущовками"

Інвестори зацікавилися  аварійними "хрущовками"

Інвестори готові вкладати кошти в реконструкцію житлових будинків.

Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктор Тихонов.

"От є приклади в областях, де беруться реконструювати - будувати поряд будинок і переселяти людей. Яка вигода будівельника? Він отримує землю під це будівництво", - зазначив він.

Однак, міністр акцентував увагу на тому, що не всі мешканці готові переселятися. І в таких ситуаціях закон на їхньому боці, оскільки ніхто не має права виселяти їх силоміць.

"А щоб приступити до реконструкції, потрібна згода кожного мешканця. Чи правильно це? Думаю так. Але, якщо старий житловий будинок впаде, хто буде відповідати?", - зазначив Тихонов.

Держава відповідальна за безпеку кожної людини, заявив міністр.

"Тому вважаю, що галас навколо примусового виселення, яке передбачається поки проектом Житлового кодексу, безпідставне", - наголосив він.

За його словами, ухвалення Житлового кодексу довелося відкласти, а значить загальмувати процес реконструкції житла, оскільки резервних квартир нині немає.

"Є, наприклад, можливість переселити з Луганська до Красного Луча. У Красному Лучі повно порожніх будинків стоїть, але хто ж туди поїде?", - пояснив міністр.

Зараз ви читаєте новину «Інвестори зацікавилися аварійними "хрущовками"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 606
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну любими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути
Погода