середа, 07 серпня 2024 11:05

Що вміє смарт-годинник: ваш персональний помічник на зап'ясті

Якщо ви зацікавились сучасним гаджетом, що доповнить можливості вашого смартфону, то розумний годинник це найкраще рішення. Звільнити руки, відслідкувати загальний стан самопочуття, отримати термінове сповіщення, систематично займатись спортом, оплатити покупки та багато іншого допоможе цей маленький девайс.

Автор: deka.ua
 

Які найпростіші та необхідні функції пропонує смарт-годинник

• Отримання сповіщень зі смартфону. Відхилити чи прийняти дзвінок, побачити термінове повідомлення або сповіщення стосовно погоди, автомобіля чи критичних показників здоров'я.

• Заняття спортом. Достойна, більш розширена по функціям заміна фітнес браслетів. Мають калькулятор калорій, обрахування кроків, вимірювання температури, пульсу, рівня стресу, тиску та рівня кисню в крові. Мають вбудовані програми занять різними видами спорту.

• Базові дані. Сюди відноситься час, календар, калькулятор, секундомір, для яких вже не потрібно більше тримати в руках смартфон.

• Навігація. GPS модуль вбудований, тому незалежно від смартфону, можна знайти задані координати, побудувати маршрут та визначити власне місцезнаходження.

• Прослуховування музики. Транслюючи треки зі смартфону або ж додавши в пам'ять самого годинника, можна перемикати музику та керувати звуком.

Автор: deka.ua
 

Можливості годинника

Аби годинник працював швидко, він повинен мати не менше 512 МБ оперативної пам'яті, а чим більше складних функцій в ньому є, тим вищий цей показник. Жорстка пам'ять 1-2 Гб - для тих, хто використовує гаджет синхронно з телефоном, як віддалений доступ. Для зберігання фото, аудіо та інших файлів можна обрати моделі з більшою пам'яттю, наприклад, 8 Гб і більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З'явилися нові подробиці про Samsung Galaxy Ring: на що здатні ці смарткільця

Автономна робота

Довготривалість роботи смарт-годинника залежить від багатьох чинників. Інтенсивність використання, об'єм акумулятора, тип операційної системи. Крім того, можливості сучасних гаджетів часто спрощують задачу зарядки:

• Наявність режиму електрозберігання;

• Наявність сонячної батареї;

• Швидка безпровідна або портативна зарядка гаджету;

• Можливість заряджатись від інших гаджетів.

Загалом більшість годинників працюють автономно та без підзарядки 2-3 доби. Однак особливі моделі з посиленою батареєю можуть працювати до 20 днів у режимі смарт. Найчастіше це елітні варіанти або спеціальні тактичні типи годинників.

Автор: deka.ua
 

Захищеність

Для повсякденного життя можна обрати простий пластиковий корпус, захищений протиударним склом. Різноманітність дизайнів для них дозволить навіть змінювати зовнішній вигляд частіше. Однак, для активних занять спортом, служби в армії, екстремальних умов використання є широкий вибір металевих корпусів: з титанового сплаву, алюмінію та сталі. Сапфірове або мінеральне скло, яке захищає екран, також має різні ступені захисту. Одні годинники захищені від вологи та ударів, тоді як інші мають високий клас захисту та можуть бути занурені у воду без жодної шкоди для механізму.

Компанія Apple хоче помітно прокачати нові Apple Watch порівняно з попередниками.

Цей апгрейд буде присвячений святкуванню 10-річчя смартгодинника компанії. Інсайдери називають три масштабні зміни в ювілейних Apple Watch Х, заради яких власники поточних годинників напевно захочуть оновитися.

Зараз ви читаєте новину «Що вміє смарт-годинник: ваш персональний помічник на зап'ясті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути