Вівторок, 21 травня 2019 12:47

БІОКОН випустив мистецький альбом "Мрії та долі"

БІОКОН випустив мистецький альбом "Мрії та долі"
16 травня в Національному художньому музеї України відбулась презентація альбому "Мрії та долі", з ініціативою створення якої виступила компанія "Біокон"

Компанія "БІОКОН" виступила з ініціативою створення видання "Мрії та долі", присвяченого творчості українських художниць ХІХ-ХХІ століть. Автори видання поставили за мету показати, як у творах героїнь відобразилися їхні мрії та долі, а головне — час, у який їм випало жити й творити. Саме цей принцип — представити кожну художницю як людину своєї доби, свого покоління — і став головним при підготовці видання.

"БІОКОН", який 25 років випускає косметику для жінок, реалізує благодійні проекти для здоров'я жінки, долучився і до підтримки "жіночого мистецтва". Альбом презентують на Книжковому Арсеналі, а основний тираж передадуть художнім музеям України, спеціалізованим бібліотекам, вишам художнього профілю.

16 травня в Національному художньому музеї України відбулась презентація альбому "Мрії та долі", на якій були присутні автори видання Олена Старшинова та Галина Алавердова. Серед гостей були автори сучасного мистецтва, чиї твори увійшли до Альбому: Віра Іванівна Баринова-Кулеба, Олена Придувалова, Ірина Клімова, а також шанувальники художньої творчості.

Автори альбому зазначили, що видання створене з великою повагою до жінки.

"Альбом "Мрії та долі" саме про жінок, які не могли та не можуть жити без мистецтва. Нам дійсно є чим пишатись, адже на нашій землі народжувались зірки, імена яких увійшли до світової спадщини. Нам є над чим замислюватись, тому що навколишній світ бував жорстоким до жінок-творців, які не підкорялись системі. Нам є кого підтримувати, адже українське "жіноче" мистецтво сьогодні яскраве, різноманітне, тендітне та разом з тим міцне. Саме про таких жінок-митців наше видання. І за можливість створити таку чудову і корисну книгу, особливо для молоді, яка ще навчається, ми дякуємо керівнику компанії "БІОКОН", автору ідеї зі створення альбому Шаховцеву", - зазначила Олена Старшинова.

Зараз ви читаєте новину «БІОКОН випустив мистецький альбом "Мрії та долі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 960
Голосування Чи повірили ви у Шевченка-тренера після матчів проти Сербії та Люксембургу?
  • 1) так, команда під його керівництвом прогресує
  • 2) ні, як не було віри, так і немає
Переглянути
Погода