Ексклюзиви
Четвер, 14 серпня 2008 17:19

Павло Дворський виступить на Сорочинському ярмарку

13–16 серпня в селі Великі Сорочинці Миргородського району проходить ярмарок. На нього приїдуть делегації із 12 країн — зокрема, Аргентини, Азербайджану, Угорщини, Литви, Польщі.

— Грузини й аргентинці презентують вина та національні страви, узбеки привезуть солодощі, азербайджанці — вина, коньяки й авто, — розповідає Ольга Олешко із товариства "Національний Сорочинський ярмарок". — На фестивалі народної творчості виступлять 1040 учасників з України та з-за кордону.

До Сорочинського ярмарку відбудували садибу Хіврі. 11 березня цього року на ній загорівся очеретяний дах. Жителі Сорочинців припускають, що хату підпалили. Біля панської садиби поставили скульптурне зображення Хіврі на повний зріст.

Гоголівських героїв — Хіврю, Черевика, Вареника — на ярмарку вперше гратимуть діти — вихованці дитячої театральної студії "Ну і дітки" при обласному муздрамтеатрі ім. Гоголя в Полтаві.

— Буде багато розваг та ігор — свято галушки, пінне, лазерне та вогняне шоу, — каже головний режисер ярмарку Олександр Любченко. — У суботу на головній сцені виступить народний артист України Павло Дворський і дитячий танцювальний колектив із Канади.

Зараз ви читаєте новину «Павло Дворський виступить на Сорочинському ярмарку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода