Пʼятниця, 06 червня 2008 18:06

Марії Коваленко за продані наркотики дали фальшиві гроші

Марія Коваленко, 69 років, із села Глинське Зіньківського району в лютому цього року продала 24-річним Олександрові Мартосенку та Сергієві Голенку з Опішні перетерте зілля коноплі — канабіс. Хлопці розрахувалися  фальшивими грошима. За продаж та купівлю наркотиків усіх трьох засудили на п"ять років.

Пачку 50-гривневих купюр хлопці роздрукували на принтері. Із ними ввечері поїхали до пенсіонерки. Купили в неї 310 г коноплі. Це 17 стаканів. Заплатили 4250 грн. На ранок жінка розгледіла, що гроші фальшиві. Розказала селянам. Так інформація дійшла до міліції.

За кілька днів працівники Зіньківського райвідділу міліції приїхали до пенсіонерки із санкцією на обшук. Правоохоронці кажуть, давно підозрювали її у збуті наркотичної сировини. У хаті знайшли дволітрову банку з перетертою коноплею та 4250 грн.

Марія із донькою та сином переїхала до Глинського з Херсона п"ять років тому. Донька купила в селі будинок. За якийсь час виїхала до Оржицького району. Жінка залишилася з сином Святославом.

Марія спочатку казала, що вирощувала коноплю для сина. Потім зізналася, що ростила її на продаж. Збирала гроші на хату.

— Із донькою скандалила. Та її з дому виганяла, — ділиться односельчанка Ольга. — Так стара пенсію відкладала, город великий садила, щоб гроші заробити.

Син Святослав ніде не працює. Односельці розповідають, він часто випиває.

Мартосенко та Голенко кажуть, купували наркотики не для себе. Віддали їх знайомому наркоману. Той, коли справа дійшла до суду, погодився лікуватися від наркозалежності.

Зараз ви читаєте новину «Марії Коваленко за продані наркотики дали фальшиві гроші». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі