Понеділок, 07 квітня 2008 18:33

Іван Березницький лишився без ноги

28 березня від серцевої недостатності помер житель села Арсенівка Зіньківського району Іван Березницький, 69 років.

— Серце не витримало. Півтора року тому пережив операцію, ампутували ногу. Їздив на інвалідному візку, — розповідає про Березницького голова Ставківської сільради Олег Кріпак, 41 рік. — Міцний був чоловік. Хтозна, чого так сталося. На його похорон мало не все село прийшло, бо немає людини, яку він образив.

Іван Березницький народився в селі Арсенівка. Після школи пішов різноробом до місцевого колгоспу. Пізніше працював теслею і трактористом. Перед виходом на пенсію 20 років був завідувачем свиноферми в Арсенівці. Його дружина Ганна Григорівна працювала там техніком штучного запліднення.

— Хороша сім"я. Авторитетні люди, — додає Кріпак. — Тримали велике господарство. Народили трьох синів. Старший Віктор живе в Бречківці Полтавського району, двоє інших — у Росії. Менший Григорій приїхав на похорон, а середульший Олександр не зміг. Він моряк, був у плаванні біля Китаю.

Зараз ви читаєте новину «Іван Березницький лишився без ноги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода