Ексклюзиви
Четвер, 12 червня 2008 17:36

Ірина Жук випустила книгу своїх віршів

Автор: фото: Альона ФАСТОВЕЦЬ
  Ірина Жук у рідному селі Дейкалівка Зіньківського району на презентації своєї книжки ”Сім кольорів веселки”
Ірина Жук у рідному селі Дейкалівка Зіньківського району на презентації своєї книжки ”Сім кольорів веселки”

Нещодавно здійснилася мрія Ірини Жук — вона випустила книжку своєї поезії "Сім кольорів веселки". Презентація відбулася в школі в рідному селі авторки Дейкалівка Зіньківського району. Влаштували концерт, виконували пісні, декламували вірші, виступали вчителі й учні, закінчилося все виступом Ірини Андріївни. Влаштували свято сільський бібліотекар Галина Фастовець і Людмила Сук, шкільний бібліотекар.

Допомогли видати книжку начальник районного відділу в справах сім"ї та молоді Анатолій Олефір і директор місцевого сільгосптовариства "Благовість" Олександр Яременко.

Вірші Ірини Андріївни чудові: одні тривожать серце до сліз, другі наповнюють його радістю, треті радують око, четверті зворушують душі і змушують замислитися:


Життя — це шлях, де тисячі доріг,

Які не мають ні кінця, ні краю.

І не відомо, як цей шлях проліг,

Й куди веде: цього ніхто не знає.

Життя — це мить, яку не зловиш ти,

Вона не довша, ніж єдине слово.

І лиш тоді, зумівши все пройти,

Цей довгий шлях ти починаєш знову.


Вірші Ірина пише з 13 років. Школу закінчила зі срібною медаллю. Нині їй 28. Із чоловіком Олександром живуть у Полтаві. Виховують доньку Валерію. Ірина працює викладачем іноземної мови в Полтавському технікумі харчових технологій. До цього вчителювала в Дейкалівці — викладала німецьку мову. У мене була класним керівником. Вона стала для мене не просто вчителем, а й хорошою подругою. Уроки з нею пролітали швидко і не скучно, її предмет любили і знали всі. У 2005-му Іра взяла участь у конкурсі "Вчитель року" і перемогла в номінації "Німецька мова". А під час навчання в Полтавському педуніверситеті  перемогла в конкурсі педтехнологій, посіла перше місце в змаганнях із настільного тенісу. У 2000-му стала "Студентом року" в номінації "За спортивні досягнення".

Альона Фастовець, с. Дейкалівка Зіньківського району
Зараз ви читаєте новину «Ірина Жук випустила книгу своїх віршів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода