Ексклюзиви
понеділок, 21 травня 2012 00:30

Черги в держкомзем займають із восьмої вечора

У вівторок, 15 травня, під будівлею Комітету із земельних ресурсів у Диканьці стоїть черга із 40 людей. Щоб потрапити на прийом, ночують на вулиці. Такі черги збираються впродовж трьох останніх місяців у більшості районів Полтавщини.

— Приїхала сюди з Полтави у півдесятого вечора, — говорить 58-річна Ніна Зебкало, в черзі стоїть остання. — Оформлюю спадщину мами в селі Велика Рудка Диканського району. Осталось прикріпити кадастровий номер, але чекати вже немає сили. Взимку в 22-градусний мороз із чотирьох утра занімала, тепер от звечора стою.

— Недавно приїхав чоловік із Дніпропетровська, проситься, пустіть без очереді. З роботи відгул на день взяв, треба встигнути, бо ще з роботи виженуть, — приєднується до розмови місцева Ольга Валеріївна, прізвище просить не називати. Приватизує будинок. — Люди підняли вой, чуть до бійки не дійшло. Крик, гризня, викликали міліцію, прокуратуру. Дніпропетровець плюнув, каже, дурні, що отак сидите, пожалувалися б, тоді з людей не іздівалися б.

У Диканьці в держкомземі приймають чотири рази на тиждень — у понеділок і середу підприємців, у вівторок і четвер — решту. За день встигають пропустити до 12 відвідувачів.

— Процедура оформлення документів складна. Одну людину обслуговуємо по півтори години, — говорить Наталія Бойко, 37 років, начальник Диканської філії держкомзему. — До лютого великих черг не було, бо ми самі складали списки. Всі знали коли, на який час прийти. Потім прокуратура опротестувала ці списки. Ніби ми порушуємо права людей, які приходять без запису. Реєстратори отримали догани. Після цього списки почали писати відвідувачі. У штаті людей не вистачає, всього два реєстратори, я й секретар допомагаємо.

Зараз ви читаєте новину «Черги в держкомзем займають із восьмої вечора». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути