Ексклюзиви
Пʼятниця, 30 листопада 2007 17:34

Астролог Наталія Скарлатті передбачила шторм у Криму

  Астролог Наталія Скарлатті: ”Кого поважаю і люблю, тим завжди бажаю програвати. Гроші, що даються негайно, ще нікому не принесли щастя”
Астролог Наталія Скарлатті: ”Кого поважаю і люблю, тим завжди бажаю програвати. Гроші, що даються негайно, ще нікому не принесли щастя”

47-річна Наталія Скарлатті з Полтави почала займатися астрологією 16 років тому. Відтоді склала понад 300 індивідуальних гороскопів. Нині це її основна робота.


Чому вирішили займатися астрологією?

— Проходила курс лекцій у Павла Глоби, але дійшла висновку, що наукою краще займатися самотужки. Люди, які заглядають у рота вчителю, не мають сміливості на власні міркування і вчинки.

Як складаєте гороскопи?

— За таблицями ефемерид. Там показано розташування планет на будь-яку дату з 1900-го по 2050 роки. Вираховую все вручну. Навіть калькулятором не користуюся. Комп"ютеру не довіряю. Індивідуальний гороскоп складаю десь за тиждень.

Наскільки достовірні ваші гороскопи?

— Завжди достовірні. Інколи мені самій від цього страшно. Наприклад, нещодавню катастрофу танкерів у Криму я вирахувала за ефемеридами. Це не моя заслуга. Це система знань, яка накопичувалася тисячоліттями.

Наступного року будуть якісь надзвичайні події?

— У листопаді 2008 року, коли Плутон увійде в знак Козерога. Він означає гори, Плутон — підземні поштовхи, вибухи, масові катастрофи. Тоді здригнуться гори. У цей час не можна подорожувати.

Чи можна передбачити виграш у лотерею?

— Тим, кого поважаю і люблю, завжди бажаю програвати. Гроші, що даються негайно, ще нікому не принесли щастя.

У радянські часи сусід моїх батьків якось виграв у лотерею "волгу". Через деякий час він у тій машині згорів.

Скільки коштує вирахувати індивідуальний гороскоп?

— Це питання етики. Ціна договірна. Враховую витрачені час, сили, знання. Бо з роками набувається професіоналізм.

Можете скласти загальний гороскоп для України на грудень?

— 1–2 грудня люди повинні бути обережними: небезпека аварій будь-якого рівня. З 19-го можливі закулісні баталії у владних структурах. Народ поступово розчарується в деяких обранцях. 27 грудня — відкрите протистояння влади й корупції. Можливі конфлікти правлячих сил, масові порушення, викриття. Але все це на підготовчій стадії. Результати стануть відчутними навесні.

Зараз ви читаєте новину «Астролог Наталія Скарлатті передбачила шторм у Криму». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6126
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути
Погода