Ексклюзиви
Середа, 03 грудня 2008 08:48

Уряд "заморозить" зарплати і грошові винагороди

Уряд "заморозить" зарплати і грошові винагороди

Кабінет міністрів України пропонує до ухвалення закону про державний бюджет на 2009 рік заморозити розмір заробітних плат в бюджетному секторі і скоротити низку інших бюджетних витрат.

Це визначено постановою уряду від 26 листопада, повідомляється на сайті уряду.

Згідно з постановою, з 1 січня 2009 року на 20% в порівнянні з поточним роком скорочуються витрати на утримання органів управління, на 30% - витрати на підвищення кваліфікації працівників.

До стабілізації економічної ситуації в країні з 1 січня будуть тимчасово припинені видачі грошової винагороди держслужбовцям за добросовісну безперервну працю в органах держвлади, зразкове виконання трудових обов"язків.

До кінця 2009 року органам виконавчої влади доручається припинити заповнення вакантних на 1 грудня 2008 року посад, окрім посад керівників структурних підрозділів і їх заступників; укладення договорів про виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво адміністративних приміщень (окрім випадків, пов"язаних з реалізацією проектів, які підтримуються міжнародними фінансовими організаціями); використання бюджетних коштів для оплати послуг, пов"язаних з використанням залів офіційних делегацій в аеропортах України.

Органи виконавчої влади також повинні припинити у 2009 році направляти працівників у відрядження за кордон України за рахунок бюджетних коштів, окрім делегацій і осіб, визначених актами президента, Кабміну, а також головою Верховної Ради і прем"єр-міністром.

Крім того, органам виконавчої влади доручається до кінця 2009 року припинити оновлення за рахунок коштів загального фонду держбюджету комп"ютерної техніки, а з метою недопущення зростання дебіторської заборгованості здійснювати до 1 квітня 2009 р. розрахунки виключно за фактично поставлені товари, виконані роботи і надані послуги.

МВС, Головному управлінню Внутрішніх військ МВС, Міністерству з надзвичайних ситуацій, Службі безпеці, Службі зовнішньої розвідки, адміністрації Державної прикордонної служби, Управлінню держохорони, Державній службі спецзв"язку і захисту інформації, Держдепартаменту з питань виконання покарань, адміністрації Державної спеціальної служби транспорту, органам державної виконавчої служби зберігати в 2009 році чисельність військовослужбовців, осіб керівного і рядового складу і інших працівників в межах фактичної чисельності, яка склалася на 26 листопада 2008 року, пише Інтерфакс.

Зараз ви читаєте новину «Уряд "заморозить" зарплати і грошові винагороди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 9702
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода