Лише у разі дотримання Росією всіх пунктів Мінських угод санкції будуть зняті.
Про це у Брюсселі заявив держсекретар США Джон Керрі.
"Я повторив заяву президента США Обами, яку він зробив на саміті G20: Росія повинна виконувати Мінські домовленості, які передбачають відведення важкого озброєння, вибори на Донбасі за українським законодавством, звільнення заручників, відновлення контролю Києва над державним кордоном... Якщо Москва хоче, щоб санкції зняли, вона повинна дотримуватися взятих на себе зобов'язань і виконувати Мінські угоди", - сказав він.
Нагадаємо, що США можуть ввести нові санкції проти РФ.
×




















Коментарі
1