середа, 02 грудня 2015 12:38

У Білому домі сказали, за яких умов знімуть санкції проти Росії

У Білому домі сказали, за яких умов знімуть санкції проти Росії

Лише у разі дотримання Росією всіх пунктів Мінських угод санкції будуть зняті.

Про це у Брюсселі заявив держсекретар США Джон Керрі.

"Я повторив заяву президента США Обами, яку він зробив на саміті G20: Росія повинна виконувати Мінські домовленості, які передбачають відведення важкого озброєння, вибори на Донбасі за українським законодавством, звільнення заручників, відновлення контролю Києва над державним кордоном... Якщо Москва хоче, щоб санкції зняли, вона повинна дотримуватися взятих на себе зобов'язань і виконувати Мінські угоди", - сказав він.

Нагадаємо, що США можуть ввести нові санкції проти РФ.

Зараз ви читаєте новину «У Білому домі сказали, за яких умов знімуть санкції проти Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути