Четвер, 17 липня 2008 08:32

Тимошенко підвищила пенсії

Тимошенко підвищила пенсії
Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що ухвалене рішення уряду про виплату з 1 липня підвищених пенсій за рахунок коштів Пенсійного фонду є юридично бездоганним.

Про це Тимошенко заявила вчора на прес-конференції в Кабінеті міністрів.

"Завжди збільшення пенсій в рамках Пенсійного фонду регулювалося постановою уряду. Ми просто хотіли істотно більше підвищити пенсії, і тоді потрібні були зміни до бюджету. Але в тих межах, в яких ми зараз підвищили пенсії, досить коштів Пенсійного фонду. З точки зору права це абсолютно бездоганне рішення", - сказала Тимошенко.

Зокрема, прем`єр-міністр уточнила, що з 1 липня планується збільшити мінімальний розмір пенсії з 482 до 544 грн. "Практично якщо ми це зробимо, то мінімальний розмір пенсії з початку року збільшиться в півтора рази", - додала вона.

За словами Тимошенко, 53% пенсіонерів одержать в липні додатково 75 грн., ще 1 млн. 230 тис. пенсіонерів – від 70 до 100 грн., і більше 100 грн. додатково одержать 260 тис. чол. "10 млн. пенсіонерів одержать додатково певні надбавки", - резюмувала вона.

Глава уряду повідомила, що наступне підвищення пенсій планується здійснити з 1 вересня.

"Збільшення пенсій, яке ми здійснюємо зараз, відбувається в рамках бюджету Пенсійного фонду. Якщо все ж таки депутати приймуть зміни і доповнення до бюджету, ми ще зможемо здійснити кроки для підвищення пенсій. Але за будь-яких обставин я б хотіла, щоб всі фракції і партії, я маю на увазі "Єдиний Центр", які не голосували за бюджет, все ж таки вийшли з ініціативою про скликання позачергової сесії", - додала прем`єр-міністр. УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко підвищила пенсії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20787
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода