неділя, 09 березня 2025 10:27

Бонаква

– Хотіла б зустрітися з Януковичем. Давно його не бачила, – каже Яна Клочкова.

Тепер мені соромно за свою байдужу реакцію на ці слова. Зметикував тільки, що репліка дала нам заголовок. Виправдовувати себе тим, що на вулиці березень 2007-го і до трагічних подій на Майдані-2 ще сім років? Таке собі, бо був Майдан-1. Обійшовся без кровопролиття, але моральне обличчя висуванця від влади й подальші дії його прибічників у Сіверськодонецьку щонайменше мали викликати незадоволену гримасу на моєму обличчі.

Логіка Клочкової – зрозуміла. Вона – ­тодішня депутатка Партії регіонів. ­2004-го тодішній прем'єр очолював Національний олімпійський комітет і розщедрився на чималі премії переможцям Ігор, які відбувалися в Афінах. Уродженка Сімферополя у столиці Греції фінішувала першою двічі.

2014-го вона чкурне до рідного Криму й жодного разу не висловиться про російське вторгнення в Україну. А я викину спільне фото з чемпіонкою і принципово не вживатиму рекламованої Клочковою води "Бонаква".

Три тижні тому в мене було інше інтерв'ю. Він не тріумфатор спортивних змагань. На його честь не здіймався прапор України. І державу не прославляв, як Яна. Він її зберігає, очолюючи найрезультативніший підрозділ БПЛА у 59-й бригаді. І не любить, коли його за це вихваляють, каже, що всі роблять спільну справу.

Його позивний – "Бонаква".

Замовляючи обід, я попросив сьогодні воду саме цієї марки.

Бо тепер вона в мене асоціюватиметься з великим воїном, а не Золотою Рибкою.

Зараз ви читаєте новину «Бонаква». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути