Президент Віктор Ющенко надав статус національних музеям, діяльність яких присвячена історії Великої Вітчизняної війни.
Про це він повідомив у виступі перед ветеранами біля музею ВВВ у п"ятницю.
"Я прийняв рішення про надання статусу національного музеям, діяльність яких присвячена історії Великої Вітчизняної війни", - сказав президент.
Він привітав ветеранів із Днем перемоги, подякував їм та відзначив, що докладає зусиль, щоб держава дбала і підтримувала ветеранів.
У виступі Ющенко також згадав воїнів Української повстанської армії, які боролися з нацизмом. "Українці боролися в різних арміях, але проти спільного ворога – нацизму", - зазначив президент. Ці слова викликали обурення ветеранів Червоної Армії.
Перед виступом президента було оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання.
Після звернення до ветеранів Ющенко традиційно скуштував з ними солдатської каші, повідомляє Українська правда.
Коментарі
26