Глава Одеської обдержадміністрацій Міхеіл Саакашвілі озвучив сценарій розвалу Росії.
Про це він сказав у інтерв'ю "Новій газеті"
"Після Путіна в Росії буде два-три роки хаосу. Після вертикалей завжди настає смутний час, добре, якщо не занадто кривавий. А далі... Північний Кавказ відокремиться, Татарія і Башкирія нагадають про себе, Далекий Схід давно тяжіє до Японії і Китаю... Буде те ж, що після СРСР. Ну і з Луганськом, з Донецьком буде те ж, що з Афганістаном, коли звідти пішли радянські війська. Вони будуть українськими, як і були", - спрогнозував Саакашвілі.
Також, за словами Саакашвілі, Україна остаточно зробила західний вибір. "Вона з Росією в осяжному майбутньому зближуватися не має наміру", - зазначив він.




















Коментарі
7