Понеділок, 28 січня 2008 13:09

"Балога побоюється зростання популярності й впливовості Тимошенко"

Експерти Агентства моделювання ситуацій прогнозують спроби стримування приватизаційної активності Кабінету Міністрів Юлії Тимошенко з боку Секретаріату Президента.

Про це сказано в повідомленні АМС.

"Для Тимошенко проведення ефективної й публічної приватизації, а також ряд найбільш голосних реприватизаційних прецедентів мають принципове значення, не менш важливе, ніж проведення компенсаційних виплат по Ощадбанку", - вважає директор агентства Віталій Бала.

Він зазначив, що найближчим часом можна чекати продажу таких об"єктів, як "Укртелеком", Одеський припортовий завод, ряду обленерго й повторного продажу "Луганськтепловозу".

У принципових для себе питаннях Тимошенко не піде на поступки Секретаріату

Водночас фактором, який найбільше стримує приватизацію, експерт вважає позицію Секретаріату, співробітники якого, на думку Бали, намагаються приписати Президенту Віктору Ющенку основні успіхи, делегувавши більшість відповідальності Кабміну.

"Сьогодні очевидні спроби Секретаріату Президента вплинути на приватизацію, зокрема на першочерговість формування списку об"єктів. І цьому є дві причини: по-перше, вони серйозно побоюються зростання популярності й впливовості Тимошенко, по-друге, очевидні спроби різних груп впливу в Секретаріаті Президента взяти участь у формуванні тендерних умов", - заявив Бала.

Однак, на його думку, у принципових для себе питаннях Тимошенко не піде на поступки Секретаріату.

Ющенко виступає за зменшення ажіотажу навколо об"єктів першочергової приватизації в 2008 році.

27 січня він оголосив про наявність інформації, що запропоновані в списку об"єктів на першочергову приватизацію облкнерго можуть бути роздані депутатам Верховної Ради за їхні голоси.

16 січня Кабінет Міністрів затвердив список із 26 підприємств, що підлягають першочерговій приватизації в 2008 році.

Пізніше прес-служба Президента повідомила, що Ющенко просить Тимошенко скасувати його.

Відповідно до повідомлення прес-служби, Президент вважає поспішним розгляд і прийняття Кабміном цього розпорядження перед прийняттям нової редакції закону "Про державну програму приватизації".

Кабмін же не має наміру скасовувати список об"єктів для першочергової приватизації в 2008 році, пишуть Українські новини.

Зараз ви читаєте новину «"Балога побоюється зростання популярності й впливовості Тимошенко"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15158
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода