Ексклюзиви
субота, 11 серпня 2018 22:49

Прокуратура завела справу на суддю, який закрив справу Кернеса

Прокуратура завела справу на суддю, який закрив справу Кернеса
Прокуратура завела справу на суддю Кернеса. Фото: УНІАН

Прокуратурою Полтавської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо відкриття провадження за фактом вчинення кримінального порушення за ч. 1 ст. 375 (постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) Кримінального кодексу України.

Відповідно до рапорту прокурора, який брав участь у цьому судовому процесі, вирішується питання про внесення відомостей за цим фактом до ЄРДР за ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України Генеральною прокуратурою України і про доручення розслідування у цьому кримінальному провадженні відповідному органу досудового розслідування, оскільки слідчі органів прокуратури втратили можливість проведення досудового розслідування по зареєстрованих нових справах, повідомила під час брифінгу заступник Генерального прокурора України Анжела Стрижевська.

Суд почав розглядати цю справу з 2015 року, і судові засідання в ній тривали понад 3 роки. Проте, з незрозумілої причини у червні і липні 2018 року суддя почав призначати судові засідання кожен день, ігноруючи як клопотання сторони обвинувачення щодо дослідження певних доказів, так і потерпілих і представників, а також призначив у швидкому темпі судові дебати, яких по суті не було проведено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа Савченко: суд відмовив 28 поручителям

Раніше, Київський районний суд міста Полтави закрив справу проти мера Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців, яких звинувачували в катуванні учасників місцевого Євромайдану.

Зараз ви читаєте новину «Прокуратура завела справу на суддю, який закрив справу Кернеса». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути