Михайло Бродський стверджує, що зарплата експертів і політологів, найнятих Юлією Тимошенко, становить від 3 до 10 тисяч доларів. "Величезна кількість таких розмовляючих голів насправді просто транслюють розроблені в штабі БЮТ месиджі", - пише він у своєму блозі, коментуючи історію з Тарасом Кузьо.
"Ще з 2007 року пан Кузьо транслював месиджі, підготовлені штабом БЮТ, граючи роль "західного експерта". Красиво, почесно, прибутково - було. Сьогодні він намагається знайти привід залишитися в бютівській платіжній відомості", - написав Бродський.
"...Побійтеся Бога – якщо в БЮТ більше нікому прокоментувати провальні результати місцевих виборів, то не лізьте поперед Леді Ю в пекло політичної боротьби", - звернувся політик до самого політтехнолога.
Держчиновник пообіцяв відпрацювати 10 хвилин, витрачені на написання тексту, в обідню перерву (запис в блозі залишений о 10.27. - ред.).
Нагадаємо, політтехнолог Тарас Кузьо заявив, що президент Віктор Янукович на зустрічі з олігархами минулого місяця закликав їх віддавати три відсотки річного обороту.
"Коли Ахметов запротестував, Янукович згадав про долю ув'язненого російського олігарха Михайла Ходорковського", - написав Кузьо.
























Коментарі
6