Неділя, 05 січня 2014 17:30

Політолог: "Це рік жорсткого політичного протистояння"

Політолог: "Це рік жорсткого політичного протистояння"
Фото: novostimira.com.ua

Майдан залишиться точкою напруги для влади. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Андрій Золотарьов.

"Нехай людям закидають те, що вони зараз співають та танцюють на Майдані. Якщо вони підуть, їх почнуть лупцювати. Це підтверджує випадок із Тетяною Чорновол. Протистояння приведе до того, що сторони домовляться або буде силова розв'язка. Ми вже бачили, як наприкінці листопада Майдан почав стихати, однак потім було загострення ситуації. Від Віктора Федоровича та його оточення можна чекати всього, чого завгодно. Тому може бути новий імпульс. Якщо Майдан розгорнеться і рушить на Схід країни, це принесе суттєві зміни. Головне, аби виконувалася його основна місія — має продовжувати тиснути на владу", - наголосив він.

За словами експерта, не зважаючи на фінансову допомогу з боку Росії, наступний рік для економіки України буде складним. "Якщо подивитися бюджет, то можна побачити, що на приватизацію закладено 19 мільярдів. Якщо зараз продано майже 90 відсотків загальнонародної власності, це означає фактичний продаж країни. Враховуючи, як Захід поставився до домовленостей України та Росії, це був карт-бланш Путіну на економічний аншлюс. Чи буде він успішним — залежатиме від політичних подій в Україні. Євросоюз займе вичікувальну позицію. Але з цією владою не буде мати справу", - зауважив Золотарьов.

Політолог називає 2014-й роком жорсткого політичного протистояння влади та опозиції під трендом президентської кампанії, яка вже розпочалася.

Зараз ви читаєте новину «Політолог: "Це рік жорсткого політичного протистояння" ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6019
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути