четвер, 18 жовтня 2007 12:24

Плющ заступився за Ющенка перед Тимошенко

Секретар РНБО Іван Плющ заявляє, що публічні вимоги політичних партій, які стосуються національної безпеки, є шкідливими.

Так Плющ прокоментував заяву лідера БЮТ Юлії Тимошенко про скасування призову до армії з 2008 року, повідомляє прес-служба.

"Як секретар РНБО вважаю шкідливою практику публічної постанови політичними партіями ультимативних вимог, які стосуються питань безпеки", - заявив Плющ.

"Це стосується багатьох тем – від принципів організації роботи газорозподільних мереж, до строків відміни призову до Збройних Сил України. Основоположні питання державної ваги не терплять політичної метушні і кавалерійських наскоків", - наголосив він.

Плющ зазначив, що "відповідальні політики не повинні плутати передвиборчу риторику та ухвалення відповідальних рішень". "Це хибний шлях, який веде в нікуди", - додав він.

Секретар РНБО також зазначив, що президент готовий вислухати всі позиції сторін з цього приводу та сприяти ухваленню оптимального рішення, яке найбільше відповідатиме національним інтересам країни та інтересам громадян України.

"У демократичній країні будь-які теми, у тому числі й пов"язані з безпекою, можуть і мають бути предметом публічної дискусії на рівні експертів, громадських організацій, у ЗМІ, у середовищі політичних партій. Результатом подібних обговорень може бути, наприклад, вироблення відповідних рекомендацій для влади", - додав він.

"Проте ухвалення відповідних рішень належить до компетенції відповідних державних органів. Вони мають вирішуватися на основі консенсусу із врахуванням позиції президента, правлячої коаліції та інститутів громадського суспільства після обговорення на засіданнях РНБОУ", - зазначив Плющ, пише Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Плющ заступився за Ющенка перед Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути