Ексклюзиви
Середа, 09 січня 2008 18:22

Огризко запропонував Ющенку проводити інструктаж з чиновниками

Міністр закордонних справ Володимир Огризко пропонує окремим указом закріпити норму, відповідно до якої усі зовнішньополітичні заходи за участю урядовців та інших державних чиновників будуть потребувати директив президента.

Відповідну пропозицію міністр висловив під час зустрічі з президентом Віктором Ющенком, повідомляє прес-служба глави держави.

Провідною темою зустрічі були основні зовнішньополітичні завдання та пріоритети 2008 року, а також план міжнародних заходів.

Окремо президент обговорив з міністром необхідність забезпечення єдності та скоординованості в проведенні зовнішньої політики між секретаріатом президента, МЗС та урядом в цілому, а також Верховною Радою.

За словами Огризка, це питання на сьогодні принципово важливе і визначальне. У цьому контексті він запропонував закріпити такий принцип у зовнішньополітичній діяльності окремим указом президента.

У цьому документі він, зокрема, запропонував закріпити норму, відповідно до якої усі зовнішньополітичні заходи за участю урядовців, інших державних чиновників будуть потребувати директив президента.

Огризко додав, що указом також доцільно посилити координуючу роль МЗС у роботі іноземних представництв України.

З боку секретаріату в зустрічі взяв участь заступник глави секретаріату Олександр Чалий, який є куратором зовнішньополітичних питань у цьому відомстві, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Огризко запропонував Ющенку проводити інструктаж з чиновниками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 18441
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути