Ексклюзиви
Середа, 09 січня 2008 18:22

Огризко запропонував Ющенку проводити інструктаж з чиновниками

Міністр закордонних справ Володимир Огризко пропонує окремим указом закріпити норму, відповідно до якої усі зовнішньополітичні заходи за участю урядовців та інших державних чиновників будуть потребувати директив президента.

Відповідну пропозицію міністр висловив під час зустрічі з президентом Віктором Ющенком, повідомляє прес-служба глави держави.

Провідною темою зустрічі були основні зовнішньополітичні завдання та пріоритети 2008 року, а також план міжнародних заходів.

Окремо президент обговорив з міністром необхідність забезпечення єдності та скоординованості в проведенні зовнішньої політики між секретаріатом президента, МЗС та урядом в цілому, а також Верховною Радою.

За словами Огризка, це питання на сьогодні принципово важливе і визначальне. У цьому контексті він запропонував закріпити такий принцип у зовнішньополітичній діяльності окремим указом президента.

У цьому документі він, зокрема, запропонував закріпити норму, відповідно до якої усі зовнішньополітичні заходи за участю урядовців, інших державних чиновників будуть потребувати директив президента.

Огризко додав, що указом також доцільно посилити координуючу роль МЗС у роботі іноземних представництв України.

З боку секретаріату в зустрічі взяв участь заступник глави секретаріату Олександр Чалий, який є куратором зовнішньополітичних питань у цьому відомстві, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Огризко запропонував Ющенку проводити інструктаж з чиновниками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34024
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути