Президент США Барак Обама на саміті G7 буде переконувати колег посилити санкції проти Росії.
Про це заявив прес-секретар Білого дому Джош Ернест напередодні поїздки Обами до Німеччини, повідомляє Голос Америки.
Ернест констатував, що Росія продовжує порушувати суверенітет і територіальну цілісність України, а також переправляє через кордон війська і озброєння для підтримки сепаратистів. У Білому домі вважають, що Кремль не виконує взяті на себе згідно Мінським угодами зобов'язання.
"Чим довше триватимуть санкції і чим сильніше вони будуть, тим більше Путін їх буде відчувати і, можливо, змінить свою поведінку. Поки цього не сталося", - заявив Джош Ернест.
Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель назвала немислимим участь Росії у зустрічах G7 в даний час.




















Коментарі
1