Четвер, 14 квітня 2011 12:24

Націоналісти обіцяють нову "Коліївщину"

Націоналісти обіцяють нову "Коліївщину"

У Харкові соціал-націоналісти мають намір провести марш проти імміграції.

Як стало відомо Gazeta.ua, цієї неділі, 17 квітня, у Харкові Соціал-національна асамблея (СНА) має намір провести акцію проти легальної та нелегальної імміграції до України.

На переконання активістів, будь-яка імміграція "підточує життєві сили української нації та держави".

"Не даремно проводяться паралелі між теперішнім становищем і часами Коліївщини. Напередодні Коліївщини, як і зараз, з одного боку соціальним тиском виживалося і утискалося корінне населення і давався карт-бланш чужинцям. Результат всім нам відомий - українці прогнали окупантів", - зазначили у СНА.

За словами соціал-націоналістів, схожа ситуація в Україні відбувається і зараз, тому нова "Коліївщина" неминуча.

"Щороку українців стає менше на сотні тисяч. У той же час в Україну хлинуть тисячі іммігрантів. Відбувається планомірне заміщення етнічних українців на мультикультурне середовище. Має відбутися нова Коліївщина, яка розставить все на свої місця", - вважають активісти.

Вони пояснили, що проведення маршу заплановано саме у Харкові недарма.

"Проведення маршу відбудеться у Харкові не просто так. Харків є ніби як своєрідна брама, через яку іммігранти із Азії проникають в Україну", - наголосили у СНА.

Там також уточнили, що під час маршу лунатимуть вимоги щодо необхідності розслідування різних злочинів, які були скоєні іммігрантами і згодом "спущені правоохоронними органами на гальма".

Крім того, націоналісти планують вшанувати пам'ять активіста громадської організації "Січ" Максима Чайки, який був вбитий 17 квітня 2009 року в Одесі представниками організації "Антифа".

Слід зазначити, Коліївщина — це селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Ґонта.

Зараз ви читаєте новину «Націоналісти обіцяють нову "Коліївщину"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 13703
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода