Неділя, 17 січня 2010 16:05

Люди з ОБСЄ незадоволені, що міліція "гріється" на дільницях

Люди з ОБСЄ незадоволені, що міліція "гріється" на дільницях

Порушення виборчого законодавства у Полтаві зафіксували представники від Блоку Юлії Тимошенко на виборчій дільниці N25, що у приміщенні Полтавського університету споживчої кооперації. На цій дільниці голова комісії від кандидата в президенти Юрія Костенка, заступник голови від кандидата Василя Противсіха та секретар від кандидата Віктора Януковича самовільно внесли до списків виборців по своєму округу 70 полтавців.

Спостерігачі склали акт про порушення виборчого законодавства. Повідомили міліцію та службу безпеки України.

В той же час міліція сама стала об"єктом невдоволення деяких осіб.

Представникам ОБСЄ не подобається присутність міліціонерів на дільницях в Полтаві. 10 груп міжнародних спостерігачів від цієї організації курсують Полтавщиною. Кожна група складається з двох спостерігачів та перекладача.

Представники ОБСЄ кажуть, значних порушень на виборах у Полтавській області вони не фіксували. Проте звернули увагу на те, що працівникам міліції не можна знаходитися у приміщенні виборчої дільниці. Таких випадків вони зауважили достатньо. Представники ОБСЄ вважають, що присутність міліціонерів може вплинути на процес волевиявлення полтавців. Порадили працівникам міліції патрулювати поруч із дільницями.

Зараз ви читаєте новину «Люди з ОБСЄ незадоволені, що міліція "гріється" на дільницях». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6998
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути