четвер, 02 лютого 2012 12:59

Левка Лук'яненка не поспішали брати до КОДу

Левка Лук'яненка не поспішали брати до КОДу

Українська республіканська партія (УРП) зобов'язалась виконувати умови Угоди про спільні дії об'єднаної опозиції. Голова УРП Левко Лук'яненко, хоч із запізненням, але підписав спільний опозиційний документ.

Про це Лук'яненко розповів у коментарі Gazeta.ua.

Зокрема, політик наголосив, що його партія вже стала повноправним членом Комітету опору диктатурі (КОД).

"Просто тоді, коли підписували угоду про створення КОДу, я не міг фізично там бути. Потім на центральному проводі партії ми вирішили, що приєднуємось до Комітету, і подали документи Соболєву (лідеру партії "Реформи і порядок" - ред.)", - уточнив Лук'яненко.

За його словами, у КОДі не поспішали із прийняттям УРП до лав організації, і реакції на звернення республіканців тривалий час не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Комітеті опору диктатурі забули про Лук'яненка

"Потім я зустрівся особисто із Соболєвим, сказав йому про це, і нас без проблем прийняли", - додав лідер УРП.

Говорячи про свою відсутність під час спільного опозиційного мітингу у День Соборності і Свободи 22 січня у Києві і непідписання тоді УРП Угоди про спільні дії, Лук'яненко наголосив, що не міг там бути фізично, оскільки захворів на той час.

"Збирався робочий комітет з відзначення Дня Соборності і Свободи. Мій заступник Ушинський там був. 22 січня я простудився. Тому, на жаль, не міг бути на Софійському майдані. Тому тоді я й не підписав спільну Угоду. Згодом я написав заяву на ім'я Соболєва, що УРП, як член КОДу, підписує Угоду", - зауважив політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Софійській площі зачитали "Акт злуки" опозиції

Він уточнив, що це сталось 25 січня. "Таким чином, УРП в чергове взяла на себе обов'язки члена КОДу, і ми повністю приймаємо передбачену в Угоді процедуру", - додав Лук'яненко.

Зараз ви читаєте новину «Левка Лук'яненка не поспішали брати до КОДу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути