вівторок, 26 січня 2010 11:54

Лавринович хоче, щоб у виборчкомі все вирішував один "регіонал"

Лавринович хоче, щоб у виборчкомі все вирішував один "регіонал"
Заступник голови Верховної Ради Олександр Лавринович (фракція Партії регіонів) пропонує парламенту виключити із закону "Про вибори Президента" норму, відповідно до якої засідання виборчої комісії є повноважним, якщо в ньому бере участь не менш ніж 2/3 її складу. Про це йдеться в законопроекті N6004, зареєстрованому в Раді 25 січня.

Крім того, автор законопроекту "Про внесення змін до закону України "Про вибори Президента" (про організацію роботи виборчих комісій)" пропонує встановити, що при повторному голосуванні на виборах Президента рішення про внесення змін до складу виборчкомів може ухвалюватися не пізніше ніж за 2 дні до дня голосування, а рішення про припинення повноважень члена виборчкому, ухвалене пізніше за цей термін, є недійсним.

У пояснювальній записці Лавринович пояснює необхідність ухвалення законопроекту необхідністю оптимізації роботи виборчкомів і запобіганням можливому зриву їх роботи через неучасть в роботі значної кількості членів.

Також в пояснювальній записці Лавринович відзначає, що "у разі неналежної чисельності членів виборчих комісій провести засідання і ухвалити необхідні для організації виборчого процесу рішення неможливо. Як свідчить практика, таке положення використовується для зриву проведення засідань виборчкомів шляхом відкликання з її складу членів цих комісій".

Перед першим туром виборів заступник голови Секретаріату Президента Ігор Попов прогнозував можливість зриву виборів на окремих дільницях через відсутність кворуму у виборчих комісіях, передають Українські новини.

Зараз ви читаєте новину «Лавринович хоче, щоб у виборчкомі все вирішував один "регіонал"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути