середа, 30 березня 2011 12:06

Кучма зізнався, що його душа спокійна

Кучма зізнався, що його душа спокійна

Екс-президент Леонід Кучма прибув до Генеральної прокуратури на черговий допит.

Він зізнався, що не знає, які будуть сьогодні проводитись слідчі дії.

"Я заявив, що не збираюсь відмовлятись від очної ставки (з Мельниченком - ред.). Як я буду себе поводити - відомо. Я не можу погодитись із тим, що мені не дають право на той захист, який я хочу... Ми зараз йдемо з адвокатом, якого відводять (Фомін - ред.). Я з цим категорично не погоджуюсь", - зауважив Кучма.

Екс-президент відмовився коментувати, які причини відводу Фоміна.

Крім того, відповідаючи на запитання про заяву екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка про те, що Леонід Кучма організував замах на Наталію Вітренко, колишній глава держави сказав: "Я думаю, сьогодні можна знайти багато людей, які загинули в Україні і не тільки, і все списати на плівки (Мельниченка - ред.). Ви ж розумієте, що це абсурд".

Разом з тим, політик наголосив, що не знає, чи відповідає дійсності інформація про те, що на допит ГПУ в четвер мають прийти Деркач, Марчук та Медведчук.

"Я думаю, Марчук, Медведчук та відомі люди не один раз давали показання. Я не думаю, що у них щось змінилось за ці роки. Хоча десять років - це дуже великий час, щоб пам'ятати усі деталі, які відбувались", - додав Кучма.

Водночас, екс-президент вважає Мельниченка "зрадником інтересів України". Кучма також зізнався, що відбувається колосальний тиск на нервову систему його родини.

"Моя душа спокійна. Все, що стосується мене, ясно і зрозуміло. Але ви можете уявити, в якому стані перебувають мої близькі", - резюмував він.

Нагадаємо, Генпрокуратура заборонила адвокату Леоніда Кучми Ігорю Фоміну бути захисником екс-президента по справі Гонгадзе.

Зараз ви читаєте новину «Кучма зізнався, що його душа спокійна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути