вівторок, 11 листопада 2008 13:40

Кабмін візьметься за мораль у ЗМІ

Уряд за пропозицією Національної ради з телебачення і радіомовлення і Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі ініціює підписання з керівниками засобів масової інформації громадського договору про захист моралі в інформаційному просторі України.

Така пропозиція сьогодні схвалена на спільному засіданні Національної ради з телебачення і радіомовлення та Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, яке проходило під головуванням віце-прем`єр-міністра України Івана Васюника.

"Тенденція до зниження загального морально-етичного рівня вітчизняного теле- і радіопродукту очевидна. Через телебачення і радіо все частіше розповсюджуються матеріали, які здійснюють замах на релігійні святині, державну символіку, принижують національне достоїнство народу і особи, культивують дух нетерпимості, жорстокості, пропагують ксенофобію, спотворюють вітчизняну історію і нехтують духовними досягненнями попередніх поколінь українців", - сказав Васюник.

Віце-прем`єр-міністр вважає необхідним посилити координацію органів державної влади в галузі суспільної моралі. Водночас, на його думку, не слід захоплюватися репресивними механізмами в цій сфері.

"Репресивний шлях є безперспективним і приреченим на невдачу. Єдиним правовим механізмом, на мій погляд, може бути лише діалог між державними інституціями і суб`єктами інформаційної політики – телеканалами, радіо, інтернетом. Результатом такого діалогу має стати вироблення механізму саморегуляції", - додав він.

Учасники засідання сьогодні ухвалили рішення про створення спеціальної робочої групи з підготовки громадського договору, в якому буде чітко виписано, за словами Васюника, "всі писані й неписані правила".

Віце-прем`єр-міністр також повідомив, що наступним етапом має стати підготовка нової редакції закону "Про захист суспільної моралі", повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Кабмін візьметься за мораль у ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.12.2012 07:35:05Эколог.92.112.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ТТ и верту явно нравятся говно, извините, кнопкодавы. Если они оба олигархи с миллионами бабла, тогда все правильно: на присутствие в парламенте у богачей нет времени, так как надо ежечасно стричь "капусту". Но если ТТверт из голубого большинства среднего уровня, то это уже синдром любителей наступать на одни и те же грабли по нескольку раз подряд и полная политическая неграмотность. Раз региональные рецидивисты так упорно не хотят принимать данную постанову, то они понимают, что постоянного большинства в парламенте у них не будет.

30.11.2012 08:39:22ТТ(Киев)37.130.227.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Индивидуальное голосование сути принимаемых решений не изменит. Но зато значительно увеличатся расходы депутатов на транспорт, которые придется в конечном счете оплачивать нам с вами. Ну приедут отсутствующие депутаты и что? Будут голосовать как оппазиция? Нет. Так какой смысл во всей этой тусне? Один большой мыльный пузырь, треп, приятный для души дураков и видимость деятельности.

29.11.2012 16:03:43верт141.138.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ничем не кончится,пр плюс кпу плюс мажоритарщики которые тратили кровные деньги плюс часть удараи частьоо,это мы проходили,вот вам и 260_270 депутатов,а оппозиция снова будет стонать и жаловаться даи кстати 180 депутатов очень хотят квартиры,так,что скучно не будет

29.11.2012 12:58:16Pavel Kachura217.212.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да,ты братец настоящий синезадый гопник.Значит оппозиция должна публично пообещать голосовать одной кнопкой,не выдвигать ультиматовов,не блокировать и по всей этой мути вытекает,что оппозиция может не нарушать законы, это её дело, но пусть не мешает это делать ПР. Откуда такой маразм,что раз "Батькивщина" нарушала закон,то теперь не имеет морального права требовать его выполнения. Ох уж эти апологеты бандитизма и гос.маразма.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути