Ексклюзиви
Четвер, 22 лютого 2007 12:21

Донецька міськрада вимагає від "західняків" шанувати їхні цінності

Депутати Донецької міської ради звернулися до Президента Ющенка, прем"єра Януковича та Тернопільської і Львівської міських ради з листом-заявою. У ній вони заявляють, що вважають абсурдом називати російську мову мовою меншини, і добиватимуться надання російській мові належного їй статусу другої державної.

"Важливо пам"ятати той факт, що саме російський народ врятував світ від фашизму, зламавши йому хребет ціною величезних жертв у Великій Вітчизняній війні. А в той же час територія Західної України (Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська область) стала оплотом гітлерівських посібників з ОУН-УПА", – вважають донецькі депутати.

Вони також висловлюють переконання, що жителі західних регіонів України, перебуваючи під владою різних держав, "сприйняли світогляд і психологію своїх поневолювачів, і погодилися стати сліпим знаряддям у "хрестовому поході" проти східнослов"янських братів".

При цьому депутати підкреслюють, що Донецьк і Донецька область значно випереджають Львів і Львівську область і за кількістю жителів, і за сумою річних виплат до держбюджету.

Відтак вони вважають, що "Донецьк, як місто-донор, як творець промислово-економічного потенціалу країни, як густонаселений обласний центр, має право вимагати шанобливого ставлення до своєї системи цінностей, до своєї культури і традицій, до рідної мови з боку інших, і в першу чергу, західних регіонів", пише Експрес.

Зараз ви читаєте новину «Донецька міськрада вимагає від "західняків" шанувати їхні цінності». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 28748
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода