середа, 04 жовтня 2006 17:20

Держдума Росії назвала Грузію антиросійською та антидемократичною

Росія має право на введення "комплексу заходів по збереженню безпеки, захисту життя і здоров"я громадян РФ, включаючи введення санкцій відносно Грузії". Такі слова містяться в заяві "Про антиросійську та антидемократичну політику грузинської влади", оголошеній сьогодні Держдумою Росії.

У заяві Держдума виразила також стурбованість порушенням грузинською владою прав людини і принципів демократії. Яскравим прикладом цього, на думку депутатів, стали масштабні, арешти представників опозиційних організацій.

Що стосується обстановки в зонах грузино-абхазського і грузино-осетинського конфліктів, то, як мовиться в заяві, грузинська влада відкрито "перейшла до шантажу і провокацій відносно російських миротворців і військовослужбовців з Групи російських військ у Закавказзі".

Парламентарії також звернули увагу на те, що "активізація антиросійських і антидемократичних дій грузинський влади співпала з внесенням до сенату США законопроекту, що передбачає прискорене входженні Грузії до НАТО".

- Дії деяких американських сенаторів є яскравим прикладом застосування подвійних стандартів, свідчать про підтримку антиросійської та антидемократичної політики режиму, що існує в Грузії, - наголошується в заяві Держдуми.

Сьогодні спікер парламенту Борис Гризлов заявив також, що не виключає можливості введення нових санкцій відносно Грузії.

Нагадаємо, що відносини Росії і Грузії загострилися в результаті арешту в Тбілісі декількох російських офіцерів, яких грузинська влада звинуватила у шпигунстві. У понеділок, 2 жовтня, не дивлячись на звільнення російських офіцерів, з Грузією було припинено транспортне і поштове сполучення, повідомляє Lenta.ru.

Зараз ви читаєте новину «Держдума Росії назвала Грузію антиросійською та антидемократичною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути