Понеділок, 26 лютого 2007 09:28

БЮТ і "Наша Україна" підуть на дострокові вибори двома блоками

У разі проведення дострокових парламентських виборів блок Юлії Тимошенко та "Наша Україна" йтимуть на них окремими блоками. Про це повідомила лідерка БЮТ Юлія Тимошенко у неділю в ефірі телеканалу "Інтер".

"Якщо будуть дострокові вибори, ми в системі повної координації дій йдемо двома блоками", - сказала вона.

"Наша політична сила піде окремо, "Наша Україна" окремо, але в системі не поборювання і взаємної допомоги", - додала Тимошенко, підкресливши, що про один список не йдеться.

Тимошенко також висловила думку, що "було б непогано, якби спочатку була нова редакція Конституції, а потім дострокові вибори".

Відповідаючи на запитання про лідера об"єднаної опозиції, лідер БЮТ сказала: "Мені здається, в опозиційних об`єднаннях лідера призначити неможливо".

"Ми направили спеціальні партійні директиви на місця, щоб блок, який я очолюю, і "Наша Україна" створили у фракціях всіх рівнів без виключення єдині команди, і щоб ці єдині команди залучили до своїх лав інші демократичні сили, які можливо є в тих чи інших фракціях у тих чи інших областях", - повідомила також Тимошенко.

Вона висловила припущення, у випадку проведення дострокових парламентських виборів до Верховної Ради пройдуть 3-4 партії.

Говорячи про позицію президента після входження пропрезидентської "Нашої України" до об"єднаної опозиції, Тимошенко підкреслила, що "президент не може бути лідером опозиції, а може бути тільки президентом країни", пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «БЮТ і "Наша Україна" підуть на дострокові вибори двома блоками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі