![Білий дім анонсував зустріч Зеленського і Байдена](https://static.gazeta.ua/img2/cache/preview/1184/1184064_w_300.jpg?v=0)
Президенти Джо Байден та Володимир Зеленський зустрінуться на полях саміту G7.
Саміт "Великої сімки" відбудеться в Італії вже 13 червня, повідомив радник Білого дому Джон Кірбі під час брифінгу, пише Укрінформ.
Вони планують обговорити американську підтримку України "як зараз, так і в майбутньому", зазначив Кірбі.
"Після цієї зустрічі обидва лідери візьмуть участь у пресконференції", - додав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "США не допустять цього": Байден попередив про загрозу для Європи
Кірбі обіцяє, що США продемонструють чітку прихильність підтримці України, а також оголосять про нові кроки в питанні передачі заморожених російських активів.
"Ми зробимо сміливі кроки, щоби показати Путіну, що час не на його боці, і що він не може перечекати нашу підтримку в боротьбі України за свободу", - зазначив радник Білого дому.
На минулому тижні у Парижі відбулися переговори президентів Володимира Зеленського та Джо Байдена.
Президент США оголосив про новий пакет допомоги Україні у розмірі $225 млн, за що Зеленський подякував йому.
Байден також попросив вибачення за багатомісячну затримку зі схваленням зброї для України.
Коментарі