Ексклюзиви
Середа, 28 листопада 2012 22:30

Янукович заінтригував Герман своєю біографією

Янукович заінтригував Герман своєю біографією
Фото: regiony.te.ua

Керівник головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації президента (2010-2012) Ганна Герман була заінтригована біографією Віктора Януковича, коли вперше дізналася про нього.

"Коли я працювала у Варшаві, то довідалася, що в Україні є такий прем'єр і він має такий зміст. Мені завжди були цікаві люди, які здатні на вчинки, люди, які можуть самі себе зробити, люди, які не бояться життя і можуть його пробувати перевернути. Він надзвичайно інтригував мене своєю суттю, своєю біографією в тому числі. Я писала багато листів, що хочу із ним зустрітися і поговорити", - розповіла Герман в ефірі "Ера-FM".

Вона згадала, що отримала дозвіл на інтерв'ю, коли повернулася до Києва і працювала на радіо "Свобода".

"Я думаю, що вони вже тоді приглядалися до людини, яка може працювати з ним. Можливо, вони зондували мене. І це інтерв'ю, мабуть, було пробним. Думаю, що вони хотіли на мене подивитися ... Інтерв'ю було дане, ми проговорили чотири години", - сказала Герман.

Вона визнала, що люди неоднозначно поставилися до її приєднання до команди Януковича.

"Люди завжди сприймають дивно ті рішення, які є іншими, ніж вони собі уявляють. Люди керуються стереотипами, як правило. Був стереотип журналістки радіо "Свобода", яка відкрито виступала проти існуючого тоді режиму. І раптом та журналістка іде працювати в саму середину того режиму. Звісно, люди сприйняли це неоднозначно. Але немає нічого більш цікавого, аніж потрапити у те середовище і спробувати зрозуміти, яке ж воно є насправді", - розповіла Герман.

Зараз ви читаєте новину «Янукович заінтригував Герман своєю біографією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 13640
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода