Ексклюзиви
пʼятниця, 25 січня 2008 08:38

Янукович попросив США не нав"язувати Україні НАТО

Уряд США на сьогодні не визначився щодо підтримки приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО.

Про це сказав в інтерв"ю журналістам міністр закордонних справ опозиційного уряду Костянтин Грищенко після зустрічі лідера Партії регіонів Віктора Януковича із заступником держсекретаря США Деніелом Фрідом.

Грищенко повідомив, що також брав участь у цій зустрічі.

За його словами, "офіційна позиція американської сторони – уряд США на сьогоднішній день не визначився щодо підтримки чи непідтримки України по приєднанню як мінімум на самміті, який відбудеться в Бухаресті". Він додав, що "для цього їм треба самим зрозуміти, якою мірою інші союзники будуть виступати за надання Україні статусу учасника ПДЧ".

Він сказав, що говорилось на зустрічі про те, що ніхто ззовні, в тому числі США, не можуть нав"язувати свою волю Україні.

Як повідомив Грищенко, лідер Партії регіонів Янукович під час зустрічі заявив, що якщо ми живемо у демократичному суспільстві, то "і процедури демократичного суспільства мають дотримуватись".

За його словами, підписи під листом прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко і голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка не були підкріплені рішеннями цих органів влади, і їм ніхто не давав повноважень даний лист підписувати.

Янукович підкреслив на зустрічі, що робилися кроки "утаємничено від українського народу".

Грищенко наголосив, що "лідер опозиції" Янукович зазначив, що у демократичному суспільстві необхідно вести постійний діалог з громадськими організаціями, з власним народом, а не приймати рішення кулуарно, та ще й з порушенням існуючих демократичних норм. Він зазначив, що на сьогодні не більше, ніж 25% населення України підтримує ту позицію, яка була висловлена у листі трьох, пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Янукович попросив США не нав"язувати Україні НАТО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути