Ексклюзиви
вівторок, 02 серпня 2011 00:45

Мельниченко просить його арештувати

Автор: фото: Наталія Чубенко
  Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко виходить зі свого ”Шевроле Лачетті” на столичній вулиці Борисоглібській. 29 липня він приїхав до Генпрокуратури, щоб його арештували
Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко виходить зі свого ”Шевроле Лачетті” на столичній вулиці Борисоглібській. 29 липня він приїхав до Генпрокуратури, щоб його арештували

Екс-майор Держохорони 44-річний Микола Мельниченко в п'ятницю приїхав до Генпрокуратури. Через інтернет повідомив, що буде здаватися, аби його арештували.

Мельниченко виходить зі сріблястого "Шевроле Лачетті". Його супроводжує водій та двоє охоронців. Екс-майор на ходу розмовляє по телефону. Він у сірих брюках, світлій сорочці й темних окулярах. У нагрудній кишені просвічує складені навпіл купюри 100 та 200 грн. Підходить до групи журналістів.

— Є постанова про взяття мене під арешт. Я хочу, щоб мене арештували, — каже.

— Приготували вже сухарі, теплі шкарпетки? — питають Мельниченка.

— Я на полном гособеспечении и под полной охраной. Все мне выдадут, в случае чего, — жартує. — Якщо серйозно, прокуратура потрапила в патову ситуацію. Зараз діє рішення Печерського суду від 2001 року про відкриття проти мене кримінальної справи та арешт. Генпрокуратура має або закрити цю справу, або викликати мене й арештувати.

Із охоронцями заходить до будівлі. Зупиняється біля турнікету.

— Є хтось у слідчому відділі? — запитує охоронця.

— Усі вже пішли, — відповідає той. На годиннику початок п'ятої вечора.

— Нічого. Приїду наступного тижня, — розводить руками Мельниченко.

Дії Мельниченка в Генпрокуратурі назвали саморекламою.

Зараз ви читаєте новину «Мельниченко просить його арештувати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.12.2011 06:45:07ГОСТЬ46.176.1.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ДРОН..ТЕ КТО ЗАКРЫВАЛ РЕАЛЬНО ОТ РАДИАЦИИ...ДАВНО ПОЧИЛИ В БОГЕ...ЦАРСТВО ИМ НЕБЕСНОЕ И ПАМЯТЬ...
А ТЕ,КТО СЕЙЧАС ПРИМАЗАЛСЯ К ЭТИМ ГЕРОЯМ - ПОЗОР! И ПРАВИЛЬНО ДЕЛАЕТ ВЛАСТЬ,ЧТО ИГНОРИРУЕТ ЭТИХ ПРОХОДИМЦЕВ... У НАСТОЯЩЕГО ЧЕРНОБЫЛЬЦА НЕТ СТОЛЬКО ЗДОРОВЬЯ ВАЛЯТСЯ ЗИМОЙ НА ЛИСТЬЯХ...

08.12.2011 11:26:52патриот78.137.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вы хоть знаете сколько людей прошло через это пекло? Хоть что-то из истории этой аварии? И сколько из них уже почили благодаря такому отношению к ним власти? И почему там до сих пор закрытая зона? Вас сейчас туда никакими пряниками не загонишь! А пишите всякую мерзость !!!

08.12.2011 11:09:43ТАТЬЯНА62.173.132.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А как быть тем, кто не по своей воле оказался в эпицентре ЧАЭС, дети, беременные женщины которые болеют раком крови... Подумайте о чем Вы пишите. Не дай Бог никому пережить все это.

07.12.2011 08:19:27Ибис192.162.118.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Бог тебе судья! Сволочь!

07.12.2011 06:42:4891180.252.253.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

не тот метод, эта власть демократических методов борьбы не понимает ,незря же они столько ментов розвели

07.12.2011 06:27:49дрон193.109.249.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

люди своими телами закрыли от радиации всю европу спасли от смерти эту быдлоту какой цинизм со стороны власть предержащих люди простите и не сдавайтесь

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути