пʼятниця, 04 лютого 2011 11:41

Кращі "ляпи" Януковича: Євразія та "Увікни Україну"

Кращі "ляпи" Януковича: Євразія та "Увікни Україну"

У березні 2010-го в Брюсселі під час запису інтерв'ю каналу "Євро Ньюз" Віктор Янукович переплутав Косово із Сербією та Чорногорією, а Північну Осетію із Південною.

У травні. Запропонував провести зимову Олімпіаду 2022 року на Буковині. Пізніше з'ясувалося, що мав на увазі Буковель в Івано-Франківській області.

У червні. Назвав Ізраїль європейською країною. Розділив материк Євразія на Азію та Євразію. Переплутав дату смерті та ювілею поета Тараса Шевченка. Директора Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Мартіна Райзера назвав спочатку Лайзером, потім — Майзером.

У липні. Двічі назвав держсекретаря США Гілларі Клінтон генеральним секретарем.

У вересні. На спільному брифінгу з російським президентом Дмитром Медведєвим у Глухові обмовився: "Ми із самого початку з Дмитром Анатолійовичем домовилися, що не будемо говорити про погане, а краще зробимо".

У жовтні. Переплутав ім'я прем'єр-міністра Канади Стівена Гарпера. Назвав його Гайпером.

У грудні. На прес-конференції назвав новорічну ялинку "йолкою".

У січні 2011-го. У виступі з нагоди Дня Соборності переплутав слова "заради" та "зарази", сказав "зарази втілення реформ". У Давосі на українському ланчі не зміг виговорити лозунг промо-кампанії до чемпіонату Євро-2012 "Увімкни Україну". "Этот слоган — увікни, вікнить... для себя Украину", — сказав президент.

Зараз ви читаєте новину «Кращі "ляпи" Януковича: Євразія та "Увікни Україну"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

66

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.03.2013 10:50:37svityz91.239.82.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Катеринчук - пацан не промах!! Он уже двумя руками черпает денежки Тимошенко на свою предвыборную кампанию....жалко, что Юля не понимает, что ей это не поможет....бедная...сначала Власенко кинул, теперь этот...

19.03.2013 11:34:24 Shkapa95.158.3.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Основна проблема української політики у повній відсутності політичних партій. Є політ. проекти- партій немає. ПР можна назвати партією? Можна. За умови, що її офіційне ідеологічне гасло "пристосуванці всіх верств об'єднуйтеся". Більшість її членів змінили не одну "партію" заради єдинної цілі- залишитися при владі. Таких можна знайти практично під кожним прапором, то чим Катеренчук гірший? Вчорашніх можна знайти всюди. То що? Сядемо і будемо плакати? Якщо ви самі не здатні до об'єднання в політичні та соціальні рухи, то маєте бути свідомі того, що будете вибирати з запропонованого. Якщо самі не здатні приготувати їжу, то мусете вибирати з запропонованого в меню.

18.03.2013 23:41:34Ігор46.118.152.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти


Що Бала - відробляєш бабки...? І хто має бути мером - може нам підкажеш...?

18.03.2013 21:52:49миколо5.1.21.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Катеринчук не стане мером навіть якого - небудь Мухосранська, навіть при умові що всі дорослі жителі Мухосранська будуть членами Європейськох партії. такий вже чоловік і така вже його карма))))

18.03.2013 21:52:28Винница193.151.13.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Гоните с опозиции КолюКатеренчука , в окопах Авгана просидел, в раду пронесли на носилках и бегает как обосраный кот гадит пошляк

18.03.2013 21:50:58Правда91.218.107.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Катеринчук зрадник і сповідує тільки власні інтереси.На виборах до Верховної Ради він їздив Львівщиною та підтримував відкрито не єдиного кандидата від опозиції Андрія Тягнибока а самовисуванця Лопушанського хоча на той час входив у ВО Батьківщина.

18.03.2013 21:44:11Ліка195.191.127.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Катеринчук то з Черновецьким вась-вась, а то на квадроциклі ганяє, підтримуючи синка президента, "найкращого" автогонщика України, який, як це не смішно, навіть власного авто не має. Губить разом з донецькими гопниками природу заказників України.

18.03.2013 21:43:42одессит46.149.48.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

На выборах мэра Одессы представители Европейской партии в избирательных комиссиях продались Партии регионов.
Какой-такой Катеринчук???

18.03.2013 21:40:37Анархист79.110.134.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

На фото -старый пьяный Зеленский? Или я гоню?

18.03.2013 21:39:38Киянин78.154.174.--
  • 22+
  • 0-
  • Відповісти

Катеринчук слабенький для мера Киева, і зрадливий.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути